Соціальні підприємці з Тернополя мають шанс поїхати на конференцію у Європу

0
140

В Тернополі 8 листопада завершилася акселераційна Програма соціального підприємництва від Української Соціальної Академії. Протягом трьох днів молоді люди вдосконалювали свою ідею соціального підприємництва, спілкувалися з успішними соціальними підприємцями та експертами цієї теми. Зокрема першого дня учасники вчилися формувати візію та місію соціального підприємництва, вимірювати соціальну цінність та дізнавались з якими труднощами можна стикатись при реалізації свого проекту.

“Соціальне підприємництво –це ціла філософія ведення ефективного бізнесу, що стане основою зміни парадигми і розвитку України”, – ділиться висновками учасниця Програми Таня Седнецька.

Наступні дні були присвячені фінансовим питанням, формуванню бізнес-стратегії підприємництва. Викладачі ділились інструментами як залучати інвесторів та правильно вибудовувати маркетингову стратегію. Всі набуті знання учасники одразу застосовували для вдосконалення своїх проектів під пильним оком менторів. Наприкінці відбулася презентація проектів, експертному журі. Найкращі проекти чекатиме ще онлайн-голосування та Форум у Києві.

“Я дуже задоволена результатами програми, було дуже інтенсивно та натхненно, багато людей ділилось, що це один з найкращих тренінгів,які вони відвідали. Маю надію, що ця програма принесе згодом багато плодів”, – ділиться враженнями координатор Програми в Тернополі Марія Домська.

По завершенню програми експертне журі у складі: Ірини Долішньої – заступника директорки центру реабілітації дітей-інвалідів, Петра Ландяка – директора ТОВ «Продлюкс Плюс»,  Ірини Юркевич – викладачки ТНЕУ, директорки юридичної клініки, Михайла Мельника – академічного директора Української Соціальної Академії, Віталії Коніщук – директорки Вищої школи Media& Production, T&D Specialist у 1+1 media та Олександри Янкович – професора ТНПУ, організатора проекту «Школа успіху» визначило найкращі проекти, які продовжать роботу над ними разом з менторами.

Варто додати, що така програма відбувається також у Маріуполі та Києві. Найкращі проекти з трьох програм отримають можливість презентувати свої ідеї потенційним інвесторам в рамках інвестиційного Форуму, який буде відбуватись в Києві у кінці грудня. Найкраща команда виграє поїздку на конференцію в Європу, де зберуться найкращі проекти з 5-ти країн Східної Європи.

Детальніше про Українську соціальну академію:http://social-academy.com.ua/

Координатор програми в Тернополі Марія Домська

контакти: domskamarija@gmail.com

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ