Чому Надал переможе на наступних виборах тернопільського міського голови?

0
555

Сергій НадалЯкщо хтось кутиком лівого ока, побачивши заголовок, подумав: «О, ще один буде Надалу дифірамби співати», дуже його розчарую. Ніколи не був симпатиком Сергія Віталійовича і, сподіваюся, ніколи не стану. Так склалося, що давно і вперто на дух не переношу голомозих чоловіків.

А щодо заголовку, то мені і справді так здається (тут я таки перехрестився).

І переможе він не тому, що дуже хороший і багато зробив для міста. На перших виборах Сергія Віталійовича Вікторія поцілувала у тім’ячко завдяки партійному брендові. На наступних – він здолав конкурентів ще у першому турі під гаслом: «Надал хоч і краде, але щось робить». Щодо краде: нічого не скажу – я його за руку не спіймав. І ніхто не спіймав. Спіймали лише заступника. Але диму без вогню не буває і якщо люди таке казали, значить щось, десь та й є.

А щодо робить. То при всьому бажанні, з цим не посперечаєшся. Нехай переважно лише бруківку кладе. І хоча вартість самої бруківки і робіт з її вкладання засекречена така само, як факти відвідування Землі інопланетянами, та все ж якийсь рух у місті є.

Швидше за все – наступні вибори пройдуть під тим же гаслом. А навіщо щось змінювати, якщо воно працює і дає результат? Але переможе він не лише тому, а, швидше, через відсутність реального конкурента.

Спробуйте ось так одразу назвати людину, яка може поборотися із Сергієм Віталійовичем за головне крісло міста? Ось, ось – нема таких. Ми знову отримаємо з десяток людей, прізвища яких неодноразово вписували у бюлетені і навпроти яких ставили хрестик від сили 5 відсотків виборців.

Головна біда наших політиків, що від виборів до виборів вони впадають у летаргічний сон. І прокидаються лише за який місяць до них. Вони чомусь вважають, що достатньо накидати людям у поштові скриньки макулатури й обклеїти двері під’їздів листівками зі своїми «фейсами» і справу зроблено. А, головне, якнайбільше наобіцяти: «зробимо, створимо, змінимо, організуємо». І так 25 років. І все у майбутньому часі.

Тільки люди уже зрозуміли, що насправді ніхто нічого змінювати і створювати не планує. Тому що обіцяльників і так все влаштовує і головне для них – насправді максимально можливо наблизитися до годівниці. Тому що у нас перебування при владі одразу створює можливості для особистого збагачування. Тому що наші політики прагнуть брати, а не віддавати.

І поки у місті не з’явиться людина, яка буде щось робити не лише місяць перед виборами, а постійно, яка буде поміж тернополян і з тернополянам, яка буде не лише критикувати діючу владу, бо критикувати найлегше (по собі знаю), а особистим прикладом показувати, що вболіває за місто і його жителів, Сергій Віталійович залишатиметься у своєму кріслі. Тому що він «хоч і краде, але щось робить».

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ