Яку пенсію отримуватимуть тернопільські «нічні метелики»?

0
721

Нічні метелики– Ну не даємо ми собі з ними ради, – заявив перший заступник голови Національної поліції Вадим Троян, маючи на увазі «жриць кохання» і запропонував легалізувати проституцію.

Цю проблему в Україні порушують не вперше. Восени минулого року законопроект виносили на засіданні Верховної Ради, але  він не набрав необхідної кількості голосів.

Вадим Анатолійович вважає, що не варто витрачати час і зусилля поліцейських на боротьбу з цим явищем, тим більше, що під час самої боротьби з’являється маса спокус і зусилля можуть витрачаюти не у тому напрямку. Тому проституцію краще узаконити.

До кого прирівняти «дівчаток» з тернопільської вулиці ім.Протасовича – держслужбовців чи представників малого бізнесу, поліцейський чиновник не уточнив. Він вважає, що над цим питанням мають ламати голови народні депутати і саме їм належить, яким податком обкласти кожне «робоче місце».

До слова, у багатьох країнах Європи проституція легалізована. У Нідерландах жінки і чоловіки, які заробляють на прожиття власним тілом, платять податки, мають медичне страхування, отримують пенсію і навіть мають право на відпустку.

Цікаво, у якому віці йтимуть на пенсію тернопільські «нічні метелики», в разі якщо відповідний закон таки приймуть? І як їм нараховуватимуть пенсію?

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ