Чому «Жадан і Собаки» перенесли свій концерт у Тернополі

0
752

Минулого року у четверту суботу листопада тернопільська фірма «Viknaroff» у концерт-холі торгово-розважального центру «Подоляни» провела кооператив. На дійство запросили Ольгу Полякову. Здавалося щоб тут такого? Воно б і справді нічого, якби у цей день не відмічали День пам’яті жертв голодоморів.

Цього року ця скорботна подія припадає на 25 листопада. І саме цього дня у барі «Коза» був запланований концерт гурту «Жадан і собаки». Але концерту не буде. Про це на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив Сергій Жадан.

«Дорогі брати і сестри в Тернополі. Пишу до вас із приводу концерту у вашому файному місті. Так сталось, що внаслідок певної дискомунікації, пішла інформація про наш із Собаками виступ, який має відбутись у “Козі” 25 листопада. Насправді цього концерту не буде: 25.11 – день пам’яті жертв голодомору, і в цей день ми, звісно, грати концерт не можемо. На жаль, ми не встигли обговорити з організаторами цей момент, і знаємо, що вже пішла реклама, більше того – знаємо, що вже куплені кілька десятків квитків. Ми дуже поважаємо ваше місто, і дуже любимо “Козу”, тому вирішили все таки зіграти концерт у Тернополі, але пізніше – 17 грудня. З купленими вже квитками проблем не буде. Перепрошуємо за незручності й сподіваємось на ваше розуміння. Побачимось на концерті»

Вчинок гідний поваги. І деяким тернопільським любителям одягати вишиванки варто взяти це до уваги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ