Нардеп Олег Барна дав волю кулакам і нарешті відвів душу

2
1878

Якщо проаналізувати новини, пов’язані з народним депутатом від Тернопільщини Олегом Барною, то більшість з них зводилися до одного – Олега Барну побили. Судячи з усього, депутату це набридло і він вирішив трішки поміняти акценти. Принаймні, сайт Овід повідомив, що минулої неділі Олег Степанович побив Чортківського підприємця Ігоря Мізероту. Конфлікт виник через став у селі Слобідка Джуринська.

Про те, що підприємець планує спускати цей став, Олег Барна кілька днів тому повідомив на своїй сторінці у Фейсбукці. Нібито зі скаргою звернулися жителі цього села. Олег Степанович пообіцяв розпочати власне розслідування і навіть з’ясував, що підприємцю таки дали дозвіл на спуск води.

Але цього нардепові виявилося замало і він відправився закінчувати розслідування безпосередньо на місце події. Там і зустрівся з постраждалим.

Читайте також: Нардеп з Тернопільщини вважає себе безсмертним

Аргументи нардепа проти пониження рівня води у ставі були настільки вагомими, що Ігорю Мізероті довелося звертатися до Чортківської комунальної лікарні. А те, як нардеп переконував його залишити став у спокої, бачили пастухи і рибалки.

Підприємець написав заяву у правоохоронні органи. Але боїться, що нардеп сховається за недоторканістю.

Ситуація доволі двозначна. Але тут, як у нас кажуть, яке їхало – таке здибало.

Ігор Мізерота 24 червня минулого року взяв у заручники чотирьох жителів Чортківського району. Трьох – відпустив, а одного утримував до приїзду поліції і журналістів. Тоді конфлікт виник через право власності на будівлю.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Я б порадив редакторові даного сайту п.Лазуці (колишній моїй учениці) бути не яким таким як здибало журналістом та писати пасквілі, а провести журналістське розслідування. Хіба що не має ні бажання, ні таланту.
    Друзі, попитайте жителів району та села Джурин, Слобідка Джуринська про те, хто такий І.Мізерота в компанії із колишнім керівником держкомзему І.Гукалюком та колишнім головою РДА Т.Капустою, котрі 7р. назад і провернули аферу із орендою ставу на 49р., що пізніше Т.Капуста покривав, будучи керівником Тернопільського обласного управління водних ресурсів, надаючи одному козлу дозволи на спуск води, внаслідок чого найбільший в районі став площею 80га, перетворився у калабаню. Саме залишки капустяної ще контри в Тернопільському секторі департаменту водних ресурсів України (котре не підпорядковане ОДА) і дало дозвіл на черговий спуск води цьогоріч у ставі, котрий заповнився заледве на четверту частину. Я не кажу про неадекватну поведінку І.Мізероти, котрий виганяв дітей, котрі приходили купатися в ще наповнений став, виганяв рибаків і дітей, котрі приходили ловити рибу вудкою, стріляв з пневматичної зброї. Та не кажу про те, що він рік назад, будучи озброєним, взяв людину у заручники. Мене цікавить тільки неналежна діяльність правоохоронної та судової системи, що таке чмо ще ходить на волі та паскудить життя людям.
    Отож кожен з вас може мене судити по своєму, але я таки свою, нашу справу таки завершу.

    • Шановний народний депутате, редакція сайту може Вам порадити не давати підстав для пасквілів. Пане Олеже, у всьому Вашому виборчому окрузі стави перетворилися на калабані. А у Вашій Білобожниці вже навіть і калабані нема. Хто тут винен? Поспілкуйтеся на цю тему із екологом Олександром Степаненком. З меліоратами побалакайте. Прийміть закон про збереження і відновлення водних ресурсів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ