Нардеп з Тернопільщини вважає себе безсмертним

1
1724

barna-oleh-stepanovych-15043021Люблю, знаєте, засинати під телевізор. Ставиш таймер на яких пів години, знаходиш канал, на якому люди з мудрим виразом обличчя роблять вигляд, що мовлять щось мудре і починаєш дрімати. І крізь сон чуєш, як жити стає все краще і краще, а завтра буде ще краще. І засинаєш з розумінням, що прокинешся вже у покращеній країні.

Оце минулої п’ятниці «наклацав» я 112-й канал. Там якраз слово мав Олег Барна. Що б там не було, а все ж земляк, таки рідну Тернопільщину представляє у Верховній раді. І оце почав я лише дрімати, як з вуст Олега Степановича зірвалася фраза: «смертні українці повинні знати».

Сон як рукою зняло. Як тільки вони нас не називали – виборці, електорат, маленькі, пересічні. А тепер ось ми смертними стали. Ні, з цим, звичайно, не посперечаєшся – ми таки смертні. І влада наша робить усе можливе, щоб ми не дуже довго затримувалися у цьому житті. Річ у тім, що оті наші можновладці справді вважають себе небожителями і дивляться на нас зверху вниз.

Повторюся – це було у п’ятницю. Після того почалося масове заповнення електронних декларацій. І виникло відчуття, що всі оті наші чиновники справді зібралися жити вічно. Або оте все задеклароване і не задеклароване також заберуть з собою.

Як на мене – нехай би забирали, але якнайшвидше.

Марко КЛЕВЕЦЬ

1 коментар

  1. Один з тих, про кого в народі кажуть: “Відправ дурн…, нардепа Богу молитись, так він і лоба поб*є”…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ