У Тернополі повії працювали вахтовим методом

0
541

Ще з квітня цього року працівники відділу боротьби із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми почали документувати факти сутенерства та заняття проституцією.

Бізнес з надання сексуальних послуг організувала 26-річна тернополянка. Допомагали їй двоє людей. Подруга взяла на себе роль адміністратора, а товариш надавав транспортні послуги.

“Працівників” тернополянка знайшла через інтернет. Заробляти гроші тілом згодилися четверо жінок із Дніпропетровської  та Запорізької областей. Рідним вони сказали, що їдуть до Тернополя доглядати стареньких.

Працювали попарно, так би мовити – вахтовим методом. Тиждень одна пара, тиждень – інша. За годину брали з клієнта 1200 гривень. “Гурмани” могли замовити і двох жінок одночасно, але це обходилося у 3000 гривень.

Коли правоохоронцям набридло документувати, вони провели оперативну закупівлю сексуальних послуг. І в одному з тернопільських готелів затримали дівчат на “місці злочину”.

Організаторка незаконного бізнесу тепер перебуває під домашнім арештом у нічний час. Який запобіжний захід встановити її спільникам – ще не вирішили.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ