Хто змусив плакати тернопільських пенсіонерів

0
832
Фото ілюстративне

Ох, і багато ж галасу було навколо пенсійної реформи. Один відомий діяч і реформатор навіть погрожував, що якщо до 1 жовтня за неї не проголосують у Верховній раді, він подасть у відставку. Не проголосували. Але діяч почухав потилицю і вирішив, що реформа реформою, а такої посади він більше собі не знайде.

А за реформу таки проголосували 3 жовтня. І ось прийшов час отримувати реформовані пенсії.

Своїми враженнями про це ділиться тернопільська пенсіонерка Світлана Іванівна. Свого часу у публікації «Тернопільська пенсіонерка відповіла міністру соціальної політики – скільки вона їсть», вона відповіла на закид міністра соціальної політики Андрія Реви, про те що наші старенькі усю пенсію витрачають на харчі, бо забагато їдять.

Тепер же ділиться враженнями про реформовану пенсію.

– Я уважно стежила за всіма новинами щодо пенсійної реформи, – розповідає жінка. – Могла пропустити новини хіба тоді, коли ходила на кухню багато їсти (сміється). Скажу одразу, розуміла, що нічого з цього не вийде. Але попри це таки дуже хотілося вірити. От хотілося і все. Була якась надія, що таки хоч трішечки стане жити легше. Бо оте виживання уже набридло. А тепер знайомі телефонують і розповідають – мені на 100 гривень дали більше, мені на 150. Пощастило тільки Ірині із сусіднього під’їзду, їй збільшили на 280, але у неї і так пенсія була більша. Я ось тепер думаю: і для чого я так важко все життя працювала. Я не сиділа у кабінеті. Я будівельник із 40 річним стажем. Все болить, руки, ноги викручує. Інколи біль терпіти мушу, бо нема за що ліки купити. А тут ще й субсидію зменшили. Пенсію ще не збільшили, а субсидію уже зменшили. І ціни ростуть. Приходиш до магазину і не знаєш, чи на те, що ти вчора за ці гроші купувала, сьогодні їх вистачить. Я ще пенсію не отримувала. Але знайомих послухала і вже сльози душать.. Хай навіть 300 гривень додадуть. На нинішній день – то трохи більше 10 доларів. То хай би вже ті реформатори їх собі забрали. Бо я сподівалася, що мені пенсію збільшать, а мені милостиню подали.

Світлана Іванівна гірко усміхається і йде до магазину…

А влада – щаслива. Влада рапортує про успішне проведення чергової реформи. І вважає, що виконала свої зобов’язання перед пенсіонерами. Ось тільки пенсіонери чомусь думають інакше. Хоча кого їх думка цікавить.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ