Коли вже місцеві перевізники зрозуміють, що тернополяни також люди (фото)

0
735

Сьогодні довелося майже годину провести на зупинці громадського транспорту по вулиці 15 Квітня. І не тому, що більше не було чим зайнятися і вирішив там просто посидіти. А тому, що чекав 27 маршрутку. Очікування почалося десь о 13-й. А завершилося рівно о 14.18.

За цей час повз проїхало 6 маршруток з 14 номером. І кожного разу, коли з-за обрію вигулькував жовтий мікроавтобус, серце моє починалося пришвидшено битися. Але ті, що їхали прямо у моєму напрямку, як я вже вас повідомив, мене не влаштовували, а частина інших гордо повертала у напрямку ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» (SEBN UA).

Це дуже добре, що у Тернополі є підприємства, на яких піклуються, як доставити людей до дому після важкої зміни. Але у Тернополі ще трапляються люди, яким не пощастило працевлаштуватися на ці підприємства. І ці люди інколи хочуть кудись їхати.

До слова, графік руху 27-го маршруту кожних 10 хвилин. Тобто на маршруті не було мінімум 5 автобусів.

А на зупинці висіла застаріла афіша про гастролі у Тернополі цирку. І у час очікування виникло таке відчуття, що цирк поїхав, а персонажі покликані веселити публіку залишилися. І всі вони – місцеві перевізники. Які постійно вимагають підвищення ціни на проїзд, натомість не даючи нічого взамін. І чомусь від їх «виступів» тернополянам хочеться не настільки сміятися, наскільки плакати. Тому що вони пасажирів за людей не мають, вони думають виключно про заробітки.

Марко КЛЕВЕЦЬБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.