Коли вже місцеві перевізники зрозуміють, що тернополяни також люди (фото)

0
809

Сьогодні довелося майже годину провести на зупинці громадського транспорту по вулиці 15 Квітня. І не тому, що більше не було чим зайнятися і вирішив там просто посидіти. А тому, що чекав 27 маршрутку. Очікування почалося десь о 13-й. А завершилося рівно о 14.18.

За цей час повз проїхало 6 маршруток з 14 номером. І кожного разу, коли з-за обрію вигулькував жовтий мікроавтобус, серце моє починалося пришвидшено битися. Але ті, що їхали прямо у моєму напрямку, як я вже вас повідомив, мене не влаштовували, а частина інших гордо повертала у напрямку ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» (SEBN UA).

Це дуже добре, що у Тернополі є підприємства, на яких піклуються, як доставити людей до дому після важкої зміни. Але у Тернополі ще трапляються люди, яким не пощастило працевлаштуватися на ці підприємства. І ці люди інколи хочуть кудись їхати.

До слова, графік руху 27-го маршруту кожних 10 хвилин. Тобто на маршруті не було мінімум 5 автобусів.

А на зупинці висіла застаріла афіша про гастролі у Тернополі цирку. І у час очікування виникло таке відчуття, що цирк поїхав, а персонажі покликані веселити публіку залишилися. І всі вони – місцеві перевізники. Які постійно вимагають підвищення ціни на проїзд, натомість не даючи нічого взамін. І чомусь від їх «виступів» тернополянам хочеться не настільки сміятися, наскільки плакати. Тому що вони пасажирів за людей не мають, вони думають виключно про заробітки.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ