Для чого доволі багатий лікар з Тернопільщини виписав собі велику премію?

0
1233

Апеляційний суд Тернопільської області вирішив, що штраф у розмірі 3400 гривень, який на головного лікаря “Теребовлянський районний центр медико-санітарної допомоги” Степана Кундрата наклав Теребовлянський районний суд, цілком достатнє покарання. А штраф Степану Степановичу доведеться сплатити за корупційне діяння. Виписуючи своїм підлеглим премії у розмірі від 0,25 ставки до 2 посадових окладів, сам він отримав премію у розмірі 5 посадових окладів.

3400 гривень штрафу – це мало чи багато? Глянемо один оком у декларацію головного лікаря. У 2016 році в КУ ТРР “Микулинецька районна лікарня” він отримав 21771 гривню заробітної плати. І ще 65054 отримав у КУ ТРР “Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”. Не важко підрахувати, що за рік він заробив 86825 гривень. Тобто 7 тисяч і ще трохи більше 200 гривень на місяць. Як бачимо, чоловік не дуже бідував.

А ще Степан Степанович і пішки не ходить. Він зареєстрував автомобілі «Skoda Fabia» і «Peugeout Partner». Крім того, ще дві вантажівки САЗ.

Щодо грошей, то Степан Степанович вказав, що зберігає готівкою 70 тисяч гривень і 5 тисяч доларів. А ще 61680 гривень на банківському рахунку.

Ось тут і виникає головне запитання – чого ще не вистачало цьому чоловікові до повного щастя, що він пішов на порушення закону?БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.