Для чого доволі багатий лікар з Тернопільщини виписав собі велику премію?

0
1724

Апеляційний суд Тернопільської області вирішив, що штраф у розмірі 3400 гривень, який на головного лікаря “Теребовлянський районний центр медико-санітарної допомоги” Степана Кундрата наклав Теребовлянський районний суд, цілком достатнє покарання. А штраф Степану Степановичу доведеться сплатити за корупційне діяння. Виписуючи своїм підлеглим премії у розмірі від 0,25 ставки до 2 посадових окладів, сам він отримав премію у розмірі 5 посадових окладів.

3400 гривень штрафу – це мало чи багато? Глянемо один оком у декларацію головного лікаря. У 2016 році в КУ ТРР “Микулинецька районна лікарня” він отримав 21771 гривню заробітної плати. І ще 65054 отримав у КУ ТРР “Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”. Не важко підрахувати, що за рік він заробив 86825 гривень. Тобто 7 тисяч і ще трохи більше 200 гривень на місяць. Як бачимо, чоловік не дуже бідував.

А ще Степан Степанович і пішки не ходить. Він зареєстрував автомобілі «Skoda Fabia» і «Peugeout Partner». Крім того, ще дві вантажівки САЗ.

Щодо грошей, то Степан Степанович вказав, що зберігає готівкою 70 тисяч гривень і 5 тисяч доларів. А ще 61680 гривень на банківському рахунку.

Ось тут і виникає головне запитання – чого ще не вистачало цьому чоловікові до повного щастя, що він пішов на порушення закону?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ