У Тернополі чиновник вимагав хабар, щоб купити ліки хворим батькам

0
975

У серпні минулого року правоохоронці під час спроби отримання хабара затримали виконуючого обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Павла Боднара. Тоді цій події навіть генеральний прокурор України Юрій Луценко присвятив маленьку публікацію на своїй сторінці і Фейсбуці. Щоправда Юрій Віталійович чомусь писав про 3 тисячі доларів, а правоохоронці задокументували всього 500.

Сам же Павло Боднар у ті осінні дні запевняв, що його банально підставили. Насправді жодних грошей він не вимагав, а жінка, якій він цілком законно допоміг отримати земельну ділянку, просто запросила його у кафе. Оскільки вона молода і вродлива, відмовити не зміг. І ось у кафе «Автопорт» вона несподівано поклала на стіл якийсь конверт, але що у ньому було, чиновник не знає, бо навіть не торкався.

А ось на судовому засіданні, яке відбулося нещодавно, Павло Боднар визнав свою провину і підтвердив, що таки вимагав і отримав хабар. Але гроші брав через важке матеріальне становище і неспроможність купити хворим батькам ліки. Суд врахував розкаяння і присудив йому штраф у розмірі 25,5 тисяч гривень. А згідно зі статтею, яку інкримінували Павлу Боднару, йому загрожувало до 5 років позбавлення волі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ