У Тернополі для чогось затримали ще одного хабарника

4
459

Сьогодні сайт Про Те розповідав про директора комунального підприємства Тернопільської обласної ради, якого за отримання 30 тисяч гривень хабара суд не лише не відправив до в’язниці, а й звільнив від сплати штрафу. («Тернопільські чиновники можуть спокійно вимагати хабарі»).

А вчора у службовому кабінеті затримали ще одного посадовця комунального підприємства. Він вимагав у підприємця 600 доларів. Натомість обіцяв посприяти у розміщенні об’єкта торгівлі. А допомогти йому вирішити це питання мали службові особи Тернопільської міської ради.

Тепер правоохоронці намагаються встановити причетність інших осіб до цього злочину.

Хоча є великі сумніви, що цей чиновник, як і всі інші, отримає якесь реальне покарання. Поки що у Тернополі всі хабарники залишаються на волі.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Все вирішує суд. Ось там і шукайте відповіді на ваші ”сумніви”. За 600 доларів хабара навіть в Китаї не розстрілюють.

  2. Так це ж не провоохоронці відпускають злочинців на волю, а напевно самі гуманні суди! ? чи щось вже змінилось?

  3. Постає питання, до представників фіміди , для чого їм зробили такі зарплати, як вони й далі займаються рєшаловами, виносять “смішні” рішення, беруть хабарі та породжують беззаконня. Моральні уроди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ