Сьогодні Тернопіль святкує третю річницю свого логотипу

0
220

Сьогодні Тернопіль мав би святкувати третю річницю затвердження логотипу міста. Принаймні у цьому в групі “Тернопільські плітки” переконує Олег Різник.

Подейкують, що якщо довго і уважно дивитися на ці квадратики і рисочки, то можна побачити стилізовану букву “Т”. А можна і не побачити. Якщо ж все таки пощастить, то варто розуміти, що квадратики це парки міста, а рисочки – хвилі озера. Хоча дехто подейкує, що насправді квадратики це бруківка.

Сам логотип має довгу і багатостраждальну історію. Вперше його хотіли створити ще у 2008 році. Але не склалося. У 2013 зробили повторну спробу. Тоді навіть був призовий фонд – 3000 гривень. Свої роботи на конкурс подали 14 учасників. Переміг у конкурсі  студент медуніверситету Олег Тимошенко. Але його логотип так і не затвердили.

Наступного року провели ще один конкурс. Переможця мали оголосити до Дня міста. Але знову не вклалися у терміни. Логотип же, який переміг на конкурсі, розробила фірма ТОВ “Федорів-КОМ”. Його мали винести на громадське обговорення, але чомусь забули. І як це часто буває у нашому місті, багатьом тернополянам цей логотип не припав до смаку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ