Матінка Анна, яка обіцяє тернополянам вирішити всі ситуації, виявилася шахрайкою (фото)

0
812

Тернополянин Олександр Жильцов на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук попереджає про новий вид шахрайства з яким можуть стикнутися необережні і занадто довірливі жителі нашого міста.

Дуже не приємний, але водночас дуже важливий пост. Останнім часом у Тернополі на розклейках та у інших джерелах (хоча джерела тут саме ні до чого) зустрічалось дане оголошення про надання послуг певною “Матінкою Анною”!

За свої послуги віщунка просила перерахувати кошти по перерахунку. Після звернень декількох громадян та проведення перевірки вдалось з’ясувати, що за даними номерами телефонів працюють шахраї, що знаходяться далеко від Тернополя та не мають жодного відношення до описаних в оголошені специфічних послуг.

Наразі банком прийнято необхідних заходів, щоб унеможливити надалі шахрайські операції та повернуто кошти ошуканим громадянам. Разом з тим нагадую: не варто свято вірити усьому, що пишуть в оголошеннях (як би це банально не звучало), адже те, що з вас знімуть порчу – далеко не факт, а обачним та фінансово захищеним потрібно бути завжди!
При нагоді застережіть близьких про дане оголошення, як бачите “матінки” бувають різні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ