Одні тернополяни хочуть позбутися огорожі навколо ставу, інші – проти

0
545

29-го серпня цього року на сайті петицій Тернопільської міської ради Ю.В. Суходоляк запропонував ліквідувати паркан довкола озера по усьому периметру. Крім того автор просить якісно та сучасно облаштувати берег ставу, встановити лавки і оглядові майданчики. А саму набережну розширити на чотири метри.

Цю пропозицію уже доволі активно обговорюють у соцмережах. Люди поділилися на два табори. Одні активно підтримують, наводячи для прикладу багато європейських міст у яких озера і річки, які знаходяться безпосередньо у місті, і там ніхто не ставить огорож. Інші ж запевняють, що озеро без огорожі – це доволі небезпечно. Адже по набережній гуляють батьки з маленькими дітьми, які через необережність і недогляд можуть впасти у воду. А ще мимоволі скупатися можуть люди, які знаходяться напідпитку і яких у парку також достатньо. Тобто чи не постійно доведеться когось діставати з води.

На сьогодні петицію підтримало уже 78 осіб із 300 необхідних. А до завершення збору підписів ще 25 днів. Такими темпами вона може потрапити на розгляд у міську раду. Але чомусь здається, що огорожа навколо ставу таки залишиться.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ