Міський голова райцентру на Тернопільщині зіпсував чиновникам свято «Першого дзвоника»

0
2646

До свята «Першого дзвоника» активно готуються не лише діти і їх батьки, а й чиновники різного ґатунку. Поважні дядечки прасують штани на кант, перевіряють чи не наробила міль дірочок у вишиванках і ледь не до ранку пишуть промови. Про гарне, щасливе майбутнє, патріотизм і таке інше. А потім годинами на нехай і осінньому, але все ще пекучому сонці, вішають усю цю протягом ночі зготовлену локшину на вуха невдячним і втомленим слухачам.

Напередодні цього першовересня багато батьків і громадських організацій закликали чиновників залишитися у своїх кабінетах і не псувати дітям свято своєю присутністю. Цю ініціативу підтримав і міський голова Чорткова Володимир Шматько. Принаймні про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Пан Володимир пише, що дав доручення у першу чергу своїм заступникам пам’ятати хоча б у цей день, що вони батьки, а не поважні гості. І він підтримує тренд проведення шкільних свят без участі чиновників.

– Не втомлювати дітей довгими і нудними промовами, – наголошує Володимир Петрович. – Сьогоднішні міські свята без чиновників.

І на завершення привітав зі святом усю шкільну родину Чорткова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ