У Тернополі з’явилася своя Мерілін Монро

0
860

Дівчина, чиє життя нерозривно пов’язане з музикою, вокалістка гурту «Бріо», авторка музичного проекту Vasilisa Live у відвертому інтерв’ю розповіла про своє життя, професію та новий проект. Сьогодні Василина Боровська підкорює Тернопіль із унікальним «Монро-шоу». – пише журнал City Life

– Василино, як давно ви займаєтеся музикою?

– Співаю я з дитинства. Сама родом із села Настасів Тернопільського району. Батьки не мали змоги возити мене до міської школи, тому музики вчилася в місцевих. Мама співає у народному аматорському Настасівському хорі, виконує і сольні партії. Мій батько – музикант-самоучка, володіє грою на п’ятьох інструментах і співає. Все життя грав на весіллях. Я росла серед репетицій і живої музики, в народному дусі. Напевне, саме від тата, який в школі писав дуже гарні твори та вірші, мені передалося ще і відчуття художнього слова, адже сьогодні одним із моїх хобі є проведення весільних церемоній, сценарії до яких я пишу самостійно. Маю власне сучасне, відмінне від інших бачення, саме на це дійство.

– Чи пам’ятаєте свій перший виступ?

– На сцені я змалечку. В чотири рочки виступила в рідному селі на відкритті пам’ятника Лесі Українці. Проте, незважаючи на велику любов до музики, після школи я вирішила вступати на туризм, а потім навчалася на економічній спеціальності.

– Який із виступів був найбільш хвилюючим?

– Найпотужнішими емоційно для мене є виступи в рідному селі. Саме перед своїми односельчанами, людьми, які знають мене з малого і бачили мій ріст та розвиток я відчуваю особливу відповідальність – заспівати добре.

– Як наважились кардинально змінити поле діяльності?

– Пропрацювавши 3 роки в торгівлі ,зрозуміла, що займаю роботу чиєїсь мрії. Я не бачила в ній перспектив і розвитку, а енергії всередині було багато. Прийняла рішення розвивати себе! Вчитись – ніколи не пізно! Не зможу жити без того, що було закладено в дитинстві, без музики.

На власному весіллі я заспівала пісню для свого чоловіка і побачила, як музиканти показують один одному «клас, вона гарно співає!» Після весілля я наважилася на цей важливий крок.

– Якими були перші кроки у музичній діяльності?

– Я покинула роботу і пішла працювати в ресторан, де співала протягом двох років, паралельно роботі навчалась вокалу у викладачів. Познайомилась із гітаристом, з яким створили музичний дует та виступали у місцевих пабах. Прожила незліченну кількість днів народжень, корпоративів, весіль. Була, навіть, снігурочкою на новорічних святах і сама писала сценарій. Грудневі корпоративи та позитивні емоції від них, спонукнули мене щодо власного шоу. Мені подобається перевтілюватися. Так з’явилася ідея з «Монро-шоу».

– Чому саме образ Мерлін Монро?

– По-перше, вражена іі легендарним виконанням Happy Birthday. Я не могла уявити, що просте привітання можна так смачно подати. По-друге, захоплююсь нею як жінкою: сильна, харизматична, творча особистість. Вона теж з незаможної сім’ї, і теж не одразу працювала на роботі своєї мрії. Десь я в ній бачу себе. Ми навіть зовні дещо схожі: у нас родимка на обличчі на одному і тому ж місці (сміється).

– Чи не було сумнівів, коли обирали образ?

– Не було жодних. Просто ідеї приходять одна за одною і я їх, поступово, реалізую. Коли ти йдеш по дорозі, зустрічаєш на своєму шляху різних людей і без критики тут не обійдеться. Та я собі постановила: якщо є на світі хоча б одна людина, якій подобається те, що ти робиш, ти не маєш права покинути цю справу.

– Яка концепція «Монро-шоу»?

– Працюючи над ідеєю, з досвіду розуміла, не зважаючи на вид дійства: чи то день народження, чи весілля, ювілей ,будь-що, люди хочуть веселощів та розваг! Саме на це націлене «Монро-Шоу»! Оскільки жодне святкування не обходиться без торта, на сцену виїжджає величезний торт 1.4 м заввишки і звідти з’являється сама Мерилін Монро. Вітає «винуватців дійства» своїми легендарними композиціями, дарує подарунки, танцює та «запалює» разом із балетом. Люди, які бажають, щоб їхнє свято наповнилось позитивними емоціями, схвальними відгуками від їхніх гостей, яскравими фотографіями – усе це їм обов’язково подарує виступ «Монро-шоу»!

Спілкувалася Юлія ХІМ’ЯК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ