Тернополяни більше люблять їсти ковбасу, ніж дивитися, як хтось віджимається на цвяхах (відео)

0
466

Встановлення нового рекорду не викликало ажіотажу серед тернополян. Можливо організатори погано обрали день – таки сьогодні у Тернополі празник. І частина людей на той момент були ще у церкві, а частина – вже за святковим столом. Принаймні на ковбасу, торт і юшку приходило більше людей. Значно більше. А тут зібралися лише офіційні особи і журналісти.

Та це не завадило жителю Хоросткова Василю Шевчуку 50 разів віджатися на цвяхах. Свого часу пан Василь уже встановлював рекорд з віджимання на пальцях. А тепер вирішив трішки ускладнити завдання.

Василь Шевчук каже, що спортом можна займатися у будь-яких умовах. Було б бажання. А віджиматися можна будь-де і будь-коли. І робить він це не лише для себе, а щоб і молодь побачила, що займатися спортом можна навіть, якщо для цього нема умов. А ось щоб умови таки були, пан Василь планує облаштувати спортивні майданчики у рідному Хоросткові.

Ті ж, хто таки прийшов поспостерігати за новим рекордом, могли зауважити, що 50 віджимань на 5 цвяхах для цього чоловіка явно не межа. Можливо найближчим часом він встановить новий рекорд. І тоді подивитися на це прийде значно більше тернополян.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ