Тернополян на цвинтар возить соціальна маршрутка

0
435

Добиратися до нового кладовища, яке розташоване поруч із селом Довжанка, тернополянам не так уже й просто. Враховуючи ж, що більшість людей, які їдуть туди провідати близьких, пенсійного віку, то ще важче.

Тернополянин, який взяв собі доволі простий і красномовний псевдонім «Пасажир» вирішив з’ясувати, чи мають пенсіонери право безкоштовного проїзду у маршрутному таксі, яке інколи курсує у тому напрямку. А поцікавився про це він на сайті Тернопільської міської ради у рубриці «Питання-відповіді». І отримав відповідь. Причому швидку і доволі розгорнуту.

У тому напрямку і справді їздить соціальна маршрутка номер 32. У суботу і неділю вона виконує два рейси. О 11 і 12 годині відправляючись від зупинку на вулиці Львівська. З кладовища повертається о 11.30 і 12.30. У будні дні лише один рейс – в 11.40 з міста.

Якщо ж хто не встиг, не варто розчаровуватися. У тому напрямку їздить багато приміських автобусів. Щоправда, вони не соціальні. Але коли мова йде про відвідини близьких, хіба варто думати про якісь гроші.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.