Тернопільські правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві без допомоги екстрасенсів

0
2767

20 серпня у ставку села Калинівка Зборівського району місцевий рибалка помітив тіло невідомої жінки. Правоохоронці, які прибули на виклик, встановили, що йдеться не про нещасний випадок, а про насильницьку смерть. Адже у футболку жертви був замотаний 14-кілограмовий камінь.

Завдяки злагодженій роботі дільничних інспекторів і працівників карного розшуку, злочин вдалося розкрити, як мовиться, по гарячих слідах.

Підозрюваний у вбивстві і майбутня жертва почали спілкуватися на сайті знайомств. Для 38-річної жінки це не дивина. А ось що там робив 26-річний чоловік, у якого 4-річний син і вагітна дружина, ще те запитання. Як би там не було, через якийсь час співрозмовники вирішили зустрітися. Обоє із Львівщини, а зустріч призначили у селі Калинівка, звідки родом був чоловік і де ще мав помешкання.

Тільки приїхав він додому із сином. Саме через те нову знайому вирішив приймати на березі ставка. Підготувався. Придбав пляшку вина і шоколадку. Зустріч відбулася 17 серпня. Тільки щось пішло не так. Жінка вперто не хотіла весь вечір провести на березі, а вимагала, щоб вів її до хати. І тоді чоловіка охопила лють. Спочатку він наніс удар в обличчя. Коли ж жінка відповіла погрозою звернутися до поліції, почав душити. І не відпускав рук, доки вона не перестала дихати. А тоді кинув тіло у ставок. Ось тільки воно одразу спливло. Тоді знайшов камінь, замотав його у футболку і повторив спробу. Тіло пішло на дно. А чоловік, впевнений, що успішно приховав сліди злочину, спокійно пішов додому, де його чекав 4-річний син.

У норвежця Герта Нюквіста є такий детектив: «Трава нічого не ховає». Як бачимо, і вода також. Через три дні після вчинення злочину знайшли тіло жертви, а вчора у Львові затримали підозрюваного у вбивстві. Вчора ж йому обрали міру запобіжного заходу – взяття під варту.

Цікаво, що цьому злочину чомусь ані грама уваги не приділила дуже відома на Тернопільщині експерт-криміналіст Наталія Костилєва. Невже у неї не виникло жодних сумнівів, що цього разу затримали справжнього злочинця?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ