У Тернополі запрацював штаб протидії рейдерству

0
60

З метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки, сприяння правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень для подальшого притягнення винних осіб до відповідальності розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 11 серпня 2017 року № 472-од створено оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя в області.

Очолив штаб Голова обласної державної адміністрації Степан Барна. До складу оперативного штабу увійшли працівники управління юстиції, керівники силових структур, працівники Держгеокадастру та представники аграрних асоціацій.

Під час першого установчого засідання оперативного штабу, яке відбулось 14 серпня 2017 року, начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов зазначив, що Міністерство юстиції України веде активну діяльність в напрямку захисту прав власності громадян України та протидій рейдерству, тож штаб працюватиме на постійній основі в режимі оперативного реагування на спроби рейдерських захоплень земель або вирощеного урожаю.

Якщо Ви вважаєте, що відносно вашого майна були спроби рейдерського захоплення або інші незаконні дії у напрямку заволодіння землею чи збіжжям, звертайтеся за телефоном гарячої лінії: 067 420 95 72.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ