Такого хорошого керівника Тернопільська область не мала ще ніколи

0
1270

barnaj001Комітет виборців України склав рейтинг голів обласних державних адміністрацій за перше півріччя цього року.

Лідером стала Юлія Світлична з Харківщини. Але нас це мало хвилює. Нас більше цікавить, як справи у Степана Барни. А у Степана Степановича все не те, щоб добре, а навіть чудово.

Якщо у попередньому рейтингу він займав четверте місце, то тепер піднявся аж на друге.

Таке високе місце керівнику Тернопільщини віддали через те, що в області зростає рівень промислового виробництва. Порівнюючи із січнем-травнем минулого року, індекс промислової продукції становив 106 і ще й 8 відсотків.

А ще Степану Степановичу вдалося відкрити реконструйований лабораторний корпус «Університетської лікарні». Будували його аж з 2011 року. І таки збудували.

Щодо самого рейтингу, то тут враховували показники соціально-економічного розвитку регіону. І було їх всього 5 – рівень доходів населення, темпи будівництва, експорт-імпорт, розвиток промисловості, а також сільського господарства. Крім того, враховували думки експертів. А інформацію отримували з офіційних статистичних даних, а також із засобів масової інформації.

А днями Інститут масової інформації оприлюднив дослідження, згідно з якими голова Тернопільської ОДА один з лідерів із замовлення так званої «джинси». І не лише у місцевих ЗМІ, а й у всеукраїнських. Більше за Степана Степановича прихованої реклами замовляє лише Опозиційний блок. І у цьому показнику йому поступається навіть Олег Ляшко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ