Завтра тернополяни відчують на собі температурний рекорд

0
1475

4762ce498311af59af7bb7e3b1bf21e1Ну ось і дочекалися тернополяни справжньої спеки. І тут вже не знаю – чи то тішити, чи розчаровувати, але на завтра, 21 липня, синоптики обіцяють ще вищу температуру. Подейкують, що буде трохи більше 31 градусу. Але вони і на сьогодні обіцяли всього 29, а було ледь не під 35.

А небо обіцяють чисте, чисте, без жодної хмаринки. Тому рекомендують голівоньки чимось прикрити.

Є і приємна новина – ще вчора синоптики обіцяли, що із суботи на Тернопільщину прийдуть дощі і литимуть вони ледь не тиждень. Сьогодні вже натякають, що дощ буде лише у суботу, а у неділю знову можна буде йти на пляж. А як воно буде – побачимо.

У 1978 році в цей день тернополяни одягалися доволі тепло. Воно і не дивно – на вулиці було всього 8 градусів тепла. А ось у 1960 повітря прогрілося до 31.6 градусів. Так що, якщо синоптики не помилилися, то завтра у Тернополі можливий новий температурний рекорд.

Наші предки вважали, що 21 липня дуже добре одружуватися. Хто стане на весільний рушничок саме у цей день, буде дуже щасливим. А ще вони зауважили, що справжня спека приходить саме після 21 липня. Хоча не завжди у п’ятницю.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ