Тернополяни заспівають пісню про порушення кримінального кодексу

2
204

Це вже навіть не новина і це вже навіть не смішно – у Тернополі встановлять новий рекорд.

Враховуючи періодичність рекордних досягнень, у нашому місті навіть створили спеціальну книгу рекордів Тернополя. І першим записом у ній планують зробити масове виконання пісні.

20 липня 20 тисяч відвідувачів фестивалю «Файне місто» мають заспівати неофіційний гімн Тернополя, пісню гурту «Брати Гадюкіни» – «Файне місто Тернопіль».

Інколи виникає відчуття, що люди, які так активно пропагують цей твір, крім власне слів «файне місто Тернопіль», більше нічого і не чули. А даремно, бо там багато цікавого. І про зваблення неповнолітньої, і про вживання наркотичних засобів.

Хотілося б, щоб люди, які пропонують оце виконувати масово, щоденно включали цю пісню своїм дітям і пояснювали їм, що так робити не годиться. Бо насправді це не гімн, а суцільні підстави для кримінального провадження.

Але кого цікавлять такі дрібниці, якщо є нагода встановити рекорд і, не настільки увійти, наскільки вляпатися в історію.

Марко КЛЕВЕЦЬ

2 КОМЕНТАРІ

  1. “аффтарітєтноє мнєніє”, на жаль, не зацікавить електорат, на який розраховують заявники даного “рекорду”

  2. пане Марку, ви стовiдсотково правi. Соромно навiть повторювати тi слова хлоповi сiльському на полi, не те що молодим. А ви, пане Анзоре. не кепкуйте. Автор правий повнiстю. I чому в нас так люблять повторювати i пiарити всiляку непотрiб?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ