На тернопільських ринках вишні дорожчі за персики і абрикоси

0
470

З настанням літа на тернопільському ринку побільшало фруктів та овочів. Відповідно до цього різноманіття є також і різноманіття цін. Коливаються ціни від якості та розміру фруктів та овочів. Дрібніші – дешевші, великі та насичені кольором та смаком – дорожчі. – пише Галас.
Так, сезон молодої картоплі розпочався ще на початку червня і якщо тоді вона коштувала в середньому 30 грн. за кілограм, то тепер її можна придбати в середньому за 5-8 грн. за кг, огірки в середньому можна придбати за 6 грн. Помідори – від 5 до 15 грн. Найдрібніші помідори відповідно коштують 5 гривні за кілограм, і їх є дуже багато, великі помідори – 15 грн. Найдорожча капуста, ціна за кілограм якої, складає 12 грн.

Ситуація із фруктами відрізняється від ситуації овочевої. Найдешевші у фруктовому асортименті абрикоси. Їх можна придбати за 12-20 грн. за кг. Персики коштують 25-30 гривень за кг. Вишні коштують 28-30 грн. за кг, черешні – 35-45 грн. за кг.

Є на ринку також уже й кавуни та дині. Утім, наразі вони ще дуже дорогі, оскільки щойно лише з’явилися. Так, якщо у сезон кавун можна придбати за 3-4 грн. за кг, то тепер він коштує 10-12 грн. за кг, диня дорожча – 15-17 грн. за кг.

Що ж стосується молочних продуктів, то вони також не з дешевих. Зокрема, літр домашнього молока коштує 10-12 гривень, вартість літра сметани залежить від того, чи вона «збирана» чи сепараторна. Тоді цінова політика виглядає наступним чином: «збирана» сметана – 45-50 грн., сепараторна – 50-60 грн. за літр. Сир можна придбати за 40-45 за кг.

Трохи подешевшали яйця, адже якщо раніше вони коштували 2 гривні за штуку, то тепер – від 1.50 до 1.80 грн.

Галина ТИХА

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ