На Тернопільщині з’явилася дуже небезпечна банда?

0
2782

23928bb4b3d5a5432765b32d3a846e28У серпні минулого року у селі Підгороднє невідомі в масках увірвалися до помешкання відомого на Тернопільщині бізнесмена Степана Рубая. Вдома на ту мить перебувало 4 чоловік – власник будинку, дружина і двоє синів. Це не завадило 8 нападникам, один з яких був озброєний автоматом «Калашникова», зв’язати усіх присутніх і викрасти 10 тисяч доларів, 22 тисячі гривень і золоті прикраси. Грабіжників так і не знайшли.

А вчора вночі сталося доволі схоже пограбування у селі Велика Березовиця. У будинку також знаходилося 4 осіб, подружжя і двоє синів. А ось скільки було нападників, поки що достеменно не відомо. Постраждалі запевняють, що біля 5. Як і у попередньому випадку, усі були в балаклавах. Зв’язавши родину, нападники силою змусили їх зізнатися, де лежать гроші і коштовності. І за якихось 30 хвилин залишили будинок, забравши вкрадене.

У цих двох злочинах доволі схожий, як то мовиться, «почерк». Невже це свідчить про те, що на Тернопільщині з’явилася банда, яка спеціалізується на нічних грабежах багатих родин?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ