У Тернополі живе дівчина, якій вперто заважають померти

0
475

13de5111c05708ef2f6a4fee4ae18f68У квітні цього року з дамби Тернопільського ставу кинулася у воду студентка останнього курсу одного з місцевих ВИШів. Покінчити із життям дівчина вирішила через проблеми в особистому житті. Але тоді померти їй не судилося.

Самогубцю помітив молодший сержант 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України Ігор Чайковський, який, не вагаючись, кинувся на порятунок. Він витягнув дівчину з води, надав їй першу необхідну допомогу і викликав швидку.

Минулої суботи ця історія отримала дещо несподіване продовження. На жаль, аж ніяк не романтичне. Приблизно о 1-й годині ночі, патрульні помітили на дамбі дівчину, яка уже перекинула обидві ноги через огорожу і готувалася стрибнути. На щастя, правоохоронці встигли завадити їй це зробити. Тут і з’ясувалося, що це ж дівчина, яка практично у цьому ж місці уже намагалася вкоротити собі життя кілька місяців тому. І причина незмінна – проблеми в особистому житті.

Тепер дівчина, яка вперто намагається померти, перебуває у лікарні. Залишається лише гадати, чи це остання спроба піти із життя, чи вона таки спробує ще раз довести до кінця свій не зовсім розумний задум.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.