У Тернополі живе дівчина, якій вперто заважають померти

0
569

13de5111c05708ef2f6a4fee4ae18f68У квітні цього року з дамби Тернопільського ставу кинулася у воду студентка останнього курсу одного з місцевих ВИШів. Покінчити із життям дівчина вирішила через проблеми в особистому житті. Але тоді померти їй не судилося.

Самогубцю помітив молодший сержант 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України Ігор Чайковський, який, не вагаючись, кинувся на порятунок. Він витягнув дівчину з води, надав їй першу необхідну допомогу і викликав швидку.

Минулої суботи ця історія отримала дещо несподіване продовження. На жаль, аж ніяк не романтичне. Приблизно о 1-й годині ночі, патрульні помітили на дамбі дівчину, яка уже перекинула обидві ноги через огорожу і готувалася стрибнути. На щастя, правоохоронці встигли завадити їй це зробити. Тут і з’ясувалося, що це ж дівчина, яка практично у цьому ж місці уже намагалася вкоротити собі життя кілька місяців тому. І причина незмінна – проблеми в особистому житті.

Тепер дівчина, яка вперто намагається померти, перебуває у лікарні. Залишається лише гадати, чи це остання спроба піти із життя, чи вона таки спробує ще раз довести до кінця свій не зовсім розумний задум.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ