Для чого у тернопільському парку будують «ноїв ковчег» (фото)

0
708

IMG_6257Колись тернопільські парки були місцем сімейного відпочинку. Не скажеш, що там була неймовірна інфраструктура для цього відпочинку, але було, принаймні, затишно, комфортно і спокійно.

Сьогодні з наших парків зникають не лише дерева, а й спокій. Зате стає усе більше всіляких МАФів та інших архітектурних збочень, які жодним чином не вписуються в інтер’єр.

Але збільшується кількість не лише тимчасових споруд, а й таких, які мають доволі міцний фундамент. Візьмімо, для прикладу, парк імені Шевченка. Уже найближчим часом там обіцяють відкрити ресторан «Наливайко», а поруч з ним ще й якийсь паб.

А тут ще й розпочали будівництво якоїсь дивної дерев’яної споруди. Чому дивної, якщо у контурах вгадується корабель… Та тому що корабель посеред газону, хто б що не казав, виглядає можливо і оригінально, та все ж збоченням.

Спочатку я сподівався, що мова йде про якийсь дитячий атракціон. Але, судячи із столиків на палубі, тут, швидше за все буде ще одна «наливайка».

Так що тернопільські матроси, яких зранку конкретно «штормить», матимуть ще одне місце, де можна буде поправити здоров’ячко.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ