Чому у райцентрі на Тернопільщині не освітлюються вулиці

0
240

24810715Не лише пересічний споживач відчув останнім часом «переваги» енергетичної реформи, наслідком якої стало здорожчання електроенергії як для населення, так і для підприємств.

Протягом останнього року вартість 1 кВ електроенергії для комунального підприємства «Теребовля» зросла орієнтовно на 20 % (з 1,9 до 2,4 грн./Кв. у середньому, оскільки тарифи є диференційованими для різного періоду доби та статей витрат). – повідомляє сайт Теребовлянської міської ради.

«У зв’язку зі здорожчанням електроенергії переглядатиметься графік роботи вуличного освітлення міста і сіл громади, – зазначає міський голова Сергій Поперечний, – Адже підприємство не має запасу коштів, яким можна оперувати при підвищенні цін. А бюджет громади  – навантажений іншими, не менш важливими витратами: розрахунками за виконані дорожні роботи, завершенням розпочатих минулоріч проектів, поточними ремонтами закладів освіти, культури, тощо. В той же час вартість вуличного освітлення зросла за останній рік майже на третину, з 1,90 до 2,44 грн за 1 кВ.

Можливо, що певний період ми будемо змушені економити на вуличному освітленні. Принаймні до часу врегулювання ринку електроенергії в Україні та переходу нашої громади максимально на альтернативні джерела. Зокрема плануємо у ближчому часі укладати договір із «Ватра-Шредер» на економне світлодіодне освітлювальне обладнання для центральної частини Теребовлі».
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ