Які діти з Тернопільщини відпочиватимуть за кордоном за державні гроші

0
410
фото з інтернету
фото з інтернету

Про відпочинок дітей військовослужбовців йшлося під час засідання Ради підтримки учасників АТО. Цього року запланували кілька поїздок за кордон, та літні табори на теренах Тернопільської області.

Торік, відпочити за кордоном мали можливість 250 дітей учасників АТО з нашої області. Перша поїздка цього року запланована на 26 травня. 45 дітей, які вже мають закордонні паспорти, зможуть відпочити й оздоровитися на сонячному курорті в Хорватії. Хто не матиме документу для виїзду за кордон, теж не залишиться поза увагою – впродовж всього літа діятимуть дитячі табори в Тернопільській області.

– За рахунок обласного бюджету, ми вже 3 роки проводимо оздоровлення дітей учасників АТО. – Розповідає заступник начальника відділу сімї та молоді ОДА Арсен Ляхоцький. – І вдається охопити, фактично, всіх. Цього року на це виділено вже 5,5 мільйонів гривень. І десь до кінця травня будемо знати в яких таборах зможуть відпочивати діти. Батьки дітей повинні звернутися до відділів з питань сімї та молоді райдержадміністрацій і написати заяву.

Важливо, щоб кожна дитина, хоча б один раз поїхала на відпочинок. Так діти розуміють, що про них не забувають, а люди цінять подвиг їхніх батьків.

– В 2016 році діти учасників АТО відпочивали в оздоровчих таборах Рухівського району Закарпатської області, Сколівського району Львівської області, в Скалі- Подільській,  а також в Хорватії, і в Польщі. – Говорить голова Бережанської райдержадміністрації Володимир Петровський. – Також діти мали можливість перебувати у 20 мовних таборах, які діяли при школах нашого району.

А завершать весь період літнього відпочинку 20 серпня Всеукраїнською акцією «Єдина родина України». Її проведуть в селі Зарваниці Теребовлянського району. Запросять родини загиблих воїнів АТО з усієї країни. Приїде на захід також дружина Президента Марина Порошенко.

– Мета цієї акції – налагодження дружніх стосунків між родинами з усіх областей України. – Продовжує директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. – Вперше захід реалізувала Чернігівська область. А цього року наша черга. Наша область відгукнулася, адміністрація дає повну підтримку і ми розробили проект плану заходів щодо проведення цієї Всеукраїнської акції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ