Автомайданівці вирішили, що ця політична сила не має права розпоряджатися Тернополем

2
1096

Сьогодні у Тернополі мала б відбутися сесія міської ради, під час якої планували розглянути півтори сотні господарських питань. Однак, замість того, щоб займатися міською господаркою, фракція «Свободи» з мовчазної згоди мера вирішила по-іншому.

Одним із питань порядку денного було позбавлення мандатів трьох депутатів, незгідних із позицією партії в плані розподілу земельних ділянок. Нагадаємо, 7 квітня їх виключили з партії. Тепер вирішили піти далі. Щоб змусити Івана Сороколіта, Ігора Турського і Романа Навроцького скласти мандати, з районів привезли кілька десятків хлопців, які перекрили вхід до міської ради, скандуючи «Тушка, склади мандат!». Привезли й «іменні» смітники для колишніх однопартійців.

Однак підтримати «тушок» прийшли їхні виборці, колеги з інших фракцій, практично усі громадські організації Тернополя. Сьогодні громада показала, якою згуртованою і міцною вона може бути. Громадське середовище у файному місті викристалізовується і, на відміну від влади, бере на себе відповідальність.

«Свобода» – політичний банкрут, яка продемонструвала свою агонію у Тернополі. Не прикривайтесь гаслами, шановні! Не вам розпоряджатися нашим містом.

Джерело: ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок

2 КОМЕНТАРІ

  1. Було бидло з Хмельницького, молоді рагулі на чолі з неробою та тунеядцем бурликом. один з цих молодих нравственніх рагулів і жборнув по крисячому яйце

  2. В Тернополі формується зріле громадянське суспільство. Це дуже добре. А “свобода” давно прирекла себе на занепад. Починаючи з моменту коли тягнибок вступився за комуністку фаріон. Не місце комуністам серед націоналістів. Такі закони жанру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ