У Тернополі стартувала битва бізнес-проектів

0
284

стартапиЩоб активізувати науково-дослідницьку роботу і заохотити молодь до підприємницької діяльності у Тернополі організували конкурс бізнес-проектів «Битва Стартапів Junior».

Конкурси у сфері організації бізнесу стали вже традиційними для нашого обласного центру, а тому окремі підприємці, які готові фінансувати реалізацію студентських ідей, самі присилають заявки на цікаві розробки. Цього року серед актуальних – проекти щодо енергозбереження.

– Тема ця дуже актуальна зараз в Україні і багато з них зайнялися цим питанням, – Розповідає керівник центру інновацій ТНЕУ Олексій Ярощук. – Підприємців цікавить не лише використання джерел, які замінять природний газ, але й використання сонячної енергії. Наприклад, для сушки зерна, сортування, якщо це таке підприємство. Тобто всі розуміють, що сонячна енергія в нас нині безкоштовна. І є багато банків, в тому числі європейських, які готові фінансувати ці проекти. Тому важливість цього конкурсу в тому, що ми можемо реалізувати свої проекти.

Ідеї можна пропонувати різні, проте, як зазначають організатори, всі роботи перевірятимуть на оригінальність – порівнюватимуть з наявними проектами не лише в Україні, але й за кордоном.

– Для нас стартап – це не просто сира бізнес-ідея. – Говорить заступник міського голови Леонід Бицюра. – Структура центру інновацій дозволяє ідею перетворити в бізнес-план. І мені дуже подобається, що центр гарантує збереження права розробника на свій продукт. І це дуже добре. Бо ви самі розумієте, що нині ідеї коштують дуже дорого і вірю, що Тернопіль запропонує щось цікаве. А що стосується призовного фонду, то думаю, що для авторів ідеї найкращою нагородою буде реалізація їхніх проектів.

«Битва Стартапів Junior» розкриє інтелектуальний потенціал, залучить обдаровану молодь до бізнесу, сформує традиції проведення наукових конкурсів. А ще покаже українським хлопцям й дівчатам, що аби реалізувати свої бізнес-проекти, не потрібно виїжджати за кордон.

До слова, заявки вже можна надсилати на сайт startup.tneu.edu.ua до 12 травня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ