Чому з тернопільської поліції почали звільнятися люди

0
973

15193695_1120523211393611_648033589123190165_nБудемо відвертими – реформа поліції, на якомусь етапі пішла не у той бік. Суспільство покладало на неї дуже великі сподівання. І навіть здавалося, що вони мають якесь підґрунтя. Але… Якщо на перших порах люди відчували ейфорію від діяльності нових правоохоронців, то останнім часом – більше розчарування.

Ті, хто вирішив піти у нову поліцію, також починають вести мову про те, що усе відбувається не так, якби хотілося.

Так, тернополянин, який у соціальній мережі Фейсбук вибрав для себе псевдонім Nestor Maxno розповів чому він вирішив піти з поліції. (Повний текст цієї розповіді можна прочитати тут).

Якщо ж коротко, то служба ця важка. Зміни по 15 годин, з яких 12 на «лінії». І таких змін на тиждень чотири – дві нічні і дві денні. Крім того, фізична і вогнева підготовка, вивчення нормативної бази. А також відрядження.

А у ці відрядження патрульні змушені їздити власним коштом, а потім довго чекати повернення грошей.

Щодо зарплати, то пан Nestor вважає, що 8 тисяч гривень, хоча на руки через усілякі штрафи виходить менше, це замало. Патрульний мав би отримувати 15-20 тисяч.

Але не через усе це чоловік вирішив піти з поліції. Він на власні очі побачив, що насправді система не змінилася. Вона залишилася все тією ж «радянсько-мєнтовською». І у ній все так же продовжують брати хабарі і нехтувати законом. Причому ті, хто мав би той закон захищати.

Саме тому Nestor Maxno і вирішив звільнитися з лав поліції.

Поки що рано робити якісь висновки. Можливо, це просто поодинокий випадок і мова йде про одну втомлено-розчаровану людину. А можливо ми вкотре замість реформи отримали розпіарену мильну бульбашку.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ