У Тернополі нарешті вирішили, що робити із недобудованою бібліотекою

1
2526

2r4krbNJJ2AОті руїни в центрі Тернополя, які ще 30 років тому мали стати бібліотекою, уже можна показувати туристам, як римський Колізей. Тільки якщо італійці, демонструючи ту будову, хизуються, то нам доведеться соромитися.

Але недовго уже залишилося шарітися. У Тернопільській міській раді таки придумали, як використовувати цей пам’ятник безгосподарності.

У травні там запланували провести фестиваль крафтового пива і м’яса – «Фон Вакано Крафт Фест».

Директор туристично-інформаційного центру Тернополя Тарас Ковальчук вважає, що це місце підходить просто ідеально. Адже поруч великий майданчик, де можна розставити мангали і бочки з хмільний напоєм. А якби раптом зіпсувалася погода, то усе те дійство можна перенести під дах довгобуду. Місця там вистачить і любителям пива, і м’ясним гурманам.

Навіть більше, уже навіть подумують, щоби облаштувати там фан-зону Євробачення. А там, гляди і до Чемпіонату світу з футболу недалеко. Також можна поставити кілька великих екранів і розливати пиво, заробляючи на цьому якусь копійчину.

І це, скажу я вам, правильно, адже усі виручені від усіляких фестивалів кошти підуть саме на добудову бібліотеки. Про це, щоправда, ще ніхто мови не вів, але ж ми з вами знаємо, що саме так воно і буде.

Марко КЛЕВЕЦЬ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ