Тернополянам безкоштовно роздають найнеобхідніше – від щастя до любові (фото)

0
327

Багато тернополян нарікають на життя. Війна на сході, здорожчання вартості комунальних послуг, постійне зростання цін на найнеобхідніше. Так би мовити – у повітрі більше песимізму, ніж кисню.

Але не всі такі засмучені. Попри усі негаразди знаходяться ще люди здатні на приємні вчинки. Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук тернополянин Ромко Задорожний:

«Тернопіль! От чому варто любити це місто? Та навіть за той 1 відсоток «неадекватів», які готові нас тішити такими дрібницями. Вмієте надихнути, передаю велике дякую».

17499293_1447246075326518_2535329818160816226_nПро що мова? Якийсь навіть не стільки дивак, скільки невідомий чарівник, розклеїв у центрі міста оголошення. І не буденні – куплю-продам, зніму квартиру і позика без довідки про доходи. А з пропозицією подарувати усім бажаючим подарувати найнеобхідніше – щастя, любов, дружбу, натхнення і оптимізм.

Комусь це може здатися дурницею. Але, погодьтеся, світлішає на душі від таких несподіванок і від того, що знаходяться ще у наш час люди, здатні на такі дивацтва.

Підходь, вибирай. Тут головне не скупитися, не гребти усе підряд. А вибрати найнеобхідніше і залишити іншим ще хоч щось.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ