Чому вуличних музикантів з Дрогобича переслідує тернопільська поліція (фото)

0
767

IMG_5767Учасників дрогобицького гурту «Між іншим» у центрі Тернополя розігнала поліція.  На вуличних музикантів написали скаргу місцеві.

– Є скарга від мешканців житлових будинків, що їм заголосно. – розповідає гітарист Андрій Рудзінський. – Це напевне пенсіонери, старші люди. Тепер у центрі Тернополя нам не дозволяють грати. Вчора поліція нас прогнала, написали на нас протокол. Нам дозволяють грати хіба без підсилювача звуку. Але без підсилювача у вокаліста дуже швидко сяде голос. Це велике навантаження на голосові зв’язки.

– Поліція нас ганяє, – додає ударник Олег Салій. – Але ми не зупиняємося, бо це наша робота. От, маємо вже мінімальний штраф заплатити. Сприймаємо це більше як пригоду, ніж неприємність.

Музиканти на вулиці виконують лише український сучасний рок.

– Їздимо по всіх містах країни. – продовжує Олег. –У Тернополі буваємо часто. Маємо мінімальний заробіток. Можемо 70 гривень за день заробити, а буває і тисяча.

– У Тернополі дуже гарна публіка. – каже гітарист Андрій. – Ми ще часто граємо в Трускавці. Там люди проходять, кидають гроші і йдуть далі. А тернополяни зупиняються, слухають, хвалять. Навіть запрошують на виступи в різні кафе.

У поліції кажуть, що тернополяни телефонують на службу 102, скаржаться на вуличних музикантів. Поліцейські  реагують на правопорушення.

IMG_5762

IMG_5764

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ