Чи всі тернополяни готові завтра відмовитися від світла

0
227

17496185_1270128633071836_1661455725_n25 березня тернополяни можуть долучитися до Всесвітньої Години Землі.

Акцію започаткували в Австралії, у 2007 році. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 році Україна приєдналась разом зі 126 іншими країнами світу. Година Землі 2013 стала безпрецедентним успіхом – акцію підтримали 152 країни світу, 7 тисяч міст, з яких 40 – в Україні. Чи приєднаються тернополяни до Всесвітньої акції?

– Година Землі? – запитує тернополянин Ігор Костюк.  – Це те, що на годину вимкнуть світло? Долучився б, якби знав, в котрій годині. Бо про акцію чув, але коли вона не знаю. Долучимось. Це піклування про дітей, про планету. І якщо таке є, то ми тільки за.

Візьму участь. – каже волонтер Павло Бойко. – Тому що ми від землі постійно щось використовуємо. І ми мусимо дати їй відпочинок, таке невеличке свято, щоб вона заспокоїлась. Бо ці катаклізми – це наслідок того, що ми перед природою винні. Година для Землі – Це все символічно. Бо навантаження, яке йде на планету, ця година не покриє. Ну, може в кількох сотень людей зміниться мислення і вони почнуть лояльніше ставитись до довкілля. Потрібно проводити такі акції. Але не годину, а тиждень для Землі. Щоб всі люди навчилися все використовувати вторинно. Бо так, як ми це робимо зараз – призведе до кінця світу найближчим часом.

Отож, 25 березня о 20:30 люди в усьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність спільних дій для протидії зміні клімату. Така акція продемонструє урядам країн світу, бізнес організаціям та людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, але й можливі – кожен з нас може змінити світ на краще.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ