Новий смартфон Samsung може стати справжньою сенсацією

0
99

1-103Чутки про складний смартфон компанії Samsung ходять в Інтернеті вже не перший рік. Але їх кількість останнім часом свідчить про те, що такий апарат можуть представити вже в поточному році. – пише Навколо Нас.

Samsung практично завершила розробку першого в індустрії складного смартфона. І вже в III кварталі південнокорейський гігант випустить тисячі прототипів пристрою, які будуть поширюватися серед партнерів для тестування і оцінки ринкових перспектив моделі перед початком комерційного серійного виробництва.

При створенні пристрою Samsung приділяє велику увагу секретності і строго бореться з витоками. Тому перша партія тестових апаратів буде обкатуватися всередині компанії і поставлятися для тестування тільки великим стільниковим операторам.

Джерела вказують, що Samsung намагається зробити пристрій максимально елегантним і дорогим, а його корпус буде виконаний з преміальних матеріалів. При цьому спочатку в Сеулі розраховували випустити перші прототипи складного смартфона ще в першому кварталі. Але Samsung витратила багато часу на доведення його до розуму, розраховуючи уявити високотехнологічний продукт, який на голову вище звичайних флагманських смартфонів. А оскільки це абсолютно новий продукт, його майбутнє безпосередньо залежить від першого враження від новинки.

Чи покаже Samsung прототип громадськості, поки невідомо. Цілком можливо, на IFA 2017 компанія зважиться продемонструвати пристрій, щоб привернути додаткову увагу. Але, з огляду на все вищесказане, очікувати виходу серійного продукту в нинішньому році все-таки не варто.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ