Хто заробляє гроші на тернопільських школярах

0
641

CYgaQ-tLHIAОстанніми днями деякі батьки школярів файного міста висловлюють невдоволення, що школи замість навчальних закладів перетворюються на торгово-розважальні комплекси.

Пані Валентина вказує, що у ЗОШ № 7 на перше місце вийшла комерційна складова. Тому що там постійно організовують якщо не цирк, то якийсь віртуальний світ. За клоунів дітям доводиться викласти 25 гривень, а занурення у віртуальність обходиться у 45 гривень з учня. Крім того дітей змушують купувати книжки вартістю 88 гривень. А ще у школі проводять ярмарки, під час яких реалізують продукти харчування.

Про всі ці неподобства пані Валентина написала на сайті Тернопільської міської ради у рубриці «Питання-відповіді». І одразу отримала відповідь. А це, погодьтеся, буває не так часто.

Невідомий респондент зазначив, що усі розважальні заклади відбуваються після уроків або під час перерв і є повністю добровільними. Крім того, ніяких книжок ніхто не розповсюджує. Щодо ярмарків, то торгують на них домашньою випічкою. І все покликане урізноманітнити дозвілля учнів і сприяти виховному процесові.

Але такий випадок не поодинокий. Пані Олена цікавиться, куди вона віддала свою дитину – у школу-ліцей № 2 чи розважальний заклад. І не варто розповідати, що все відбувається на добровільній основі, – продовжує жінка. – Адже якщо всі учні йдуть на виставу чи планетарій, то і її син не залишиться сам у класі, а отже також повинен відвідати захід.

Крім того, зі слів все тієї ж пані Олени у цьомому навчальному закладі продовжують збирати «благодійні» кошти. До неї телефонували тричі і її зауваження, що міський голова заборонив це робити, не принесли бажаного результату.

Але не усім батькам не до вподоби такий стан справ. Пані Тетяна закликає не робити скандалу на рівному місці. І взагалі висловлює вдячність керівникам навчальних закладів, які зуміли організувати дозвілля учнів. Адже батьки не завжди спроможні самі відвести дитину на виставу чи куди інде, а тому чудово, що є змога дітям відвідати їх безпосередньо у школі.

Ось так кардинально розділилися думки. Цікаво було б довідатися, що думають з цього приводу батьки інших учнів, яким доводилося стикатися з такими речами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ