Тернополяни святкуватимуть створення організації, яка пережила дві світові війни

0
127

сокіл«Краще раз злетіти  Соколом у небо, а ніж вічно жити в ярмі» – гучне гасло, яке сповідують члени організації «Сокіл» вже кілька століть. Адже 11-го лютого 1894 року «постало» це товариство. Часи змінюються, приходять нові люди, але принципи організації – незмінні.

– «Сокіл» пережив дві світові війни, спробу тотальної заборони більшовиками, переродження в незалежній Україні. –  Каже керівник обласного осередку ВГО «Сокіл» Ілля Семенець. – Організація брала активну участь в Революції Гідності. Ілля Семенець переконаний, що спочивати не варто, наш народ багато пережив за останні роки, але  боротьба триває і досі.

– Нині багато активістів “Соколу” беруть участь у військових діях на Сході в рядах Збройних Сил України, Національної Гвардії та добровольчих батальйонах при МВС. Одним із надважливих завдань, що ставить перед собою організація –  виховання молоді для здобуття нової Української Держави, –  каже лідер тернопільської організації «Свобода» Володимир Стаюра.

Всеукраїнський націоналістичний злет «Соколи майдану» буде багатим на події 11-го лютого. Після маршу відбудеться віче та концерт на Театральній площі за участю гуртів «Широкий лан», «Залізний хрест» та «Тінь Сонця».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ