Тернополяни святкуватимуть створення організації, яка пережила дві світові війни

0
66

сокіл«Краще раз злетіти  Соколом у небо, а ніж вічно жити в ярмі» – гучне гасло, яке сповідують члени організації «Сокіл» вже кілька століть. Адже 11-го лютого 1894 року «постало» це товариство. Часи змінюються, приходять нові люди, але принципи організації – незмінні.

– «Сокіл» пережив дві світові війни, спробу тотальної заборони більшовиками, переродження в незалежній Україні. –  Каже керівник обласного осередку ВГО «Сокіл» Ілля Семенець. – Організація брала активну участь в Революції Гідності. Ілля Семенець переконаний, що спочивати не варто, наш народ багато пережив за останні роки, але  боротьба триває і досі.

– Нині багато активістів “Соколу” беруть участь у військових діях на Сході в рядах Збройних Сил України, Національної Гвардії та добровольчих батальйонах при МВС. Одним із надважливих завдань, що ставить перед собою організація –  виховання молоді для здобуття нової Української Держави, –  каже лідер тернопільської організації «Свобода» Володимир Стаюра.

Всеукраїнський націоналістичний злет «Соколи майдану» буде багатим на події 11-го лютого. Після маршу відбудеться віче та концерт на Театральній площі за участю гуртів «Широкий лан», «Залізний хрест» та «Тінь Сонця».БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.