Тернопіль любитимуть англійською мовою

0
544

ТернопільУ Тернополі таки встановлять брендовий напис «Я люблю Тернопіль» на «Єлисейських полях». Цього року до цієї ідеї додали ще одну деталь – літери підсвічуватимуть, що неодмінно має зробити це місце ще однією родзинкою міста.

Про це вже говорять майже рік, проте цього року – таки зроблять. Так запевняють в управлінні ЖКГ міської ради. Напис буде заввишки – три метри, підсвічуватиметься і вода озера відбиватиме його, що має виглядати дуже красиво.

– Є меценати, які готові розмітити брендовий напис «Я люблю Тернопіль» англійською мовою, – повідомив начальник управління ЖКГ міськради Олег Соколовський. – А на найвищому майданчику, де є панорамні зони, облаштуємо перголи.

Що ж до тернополян, то до цієї новинки в місті, вони ставляться по-різному. Одні кажуть: «не час, щоб на таке тратити гроші»,  інші – «у багатьох містах є і ми хочемо».

– Звичайно, треба, – стверджує школярка Олена Смільська. – Я була в Києві, Рівному, Львові і там вже є такі букви. Хочу, щоб в Тернополі теж таке було. Чому? Ну, бо то гарно! Сфотографуватися біля них можна.

-Вічно щось придумають, аби не те що треба робити! – докоряє пенсіонерка Алла Денисівна. – Що в нас мало проблем в місті? Здалися нам ті букви! Чому? Краще б воїнам АТО допомогли. Он що на сході робиться!

– Ми не з Тернополя, але думаємо так було б гарно. – Розповідає Ірина з Вінниці. – Тернополю, знаєте, навіть чогось і не вистачає. Все є – парки, озеро, фонтани – дуже красиво. І пам’ятників в центрі багато. Але думаю, напис теж прикрасить місто. Якщо тернополяни цього хочуть, то чому б ні?

До слова, напис «Я люблю Тернопіль» встановлять англійською мовою. Торік через це думки тернополян теж були різними. Проте в управлінні ЖКГ вирішили, що так буде краще для іншомовних туристів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ