Танкісти дякують за допомогу (фото)

0
233

unnamedСофі — мале і миле щеня бельгійської вівчарки. Даруйте за якість фото – зроблено їх на передовій, тож самі розумієте, тут не до студійних умов. Софі народилася і зростає просто на фронті, і близькі вибухи снарядів та посвист куль Софі якось і не лякають. Одного прекрасного дня Софі знайшла собі безліч друзів — і всі, як на підбір, танкісти.

Щеня неабияк розважає хлопців на передовій, вони ж навзамін навчають її надзвичайно важливої професії. З часом Софі натренують відрізняти запах тротилу, тож згодом вона буде не лише чудовим компаньйоном бійців, а й добре послужить якомусь саперному підрозділу.

Та розповідь наша не лише про Софі. Лише нещодавно ми публікували новину про те, як наш добрий друг, просто чудова людина і сам волонтер Борис Пелех відвіз чергову передачу «People’s Project» на передову. Хлопцям із 17-ї танкової бригади ми передали Борисом «нічник»-монокуляр, який можна прилаштувати на голову за допомогою спеціального кріплення, а також компактний і зручний далекомір.

Хлопці передачу отримали, втішилися і, на знак подяки, передали нам цілу купу фото просто із фронту. І знаєте, що? Ми не будемо вигадувати підписи до фото чи коментувати очевидне. Дивіться самі, тут є усе: від свідчень постійної близької небезпеки до якихось затишних дрібничок із солдатського фронтового життя. Єдине, що дуже шкода — ми не можемо показати облич, такі вже вимоги безпеки.

unnamed (3)

unnamed (2)

unnamed (4)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ