Новим працівникам тернопільської поліції обіцяють зарплату 10 тисяч гривень

0
448

поліціяТернопільщина – лідер у реформуванні поліції. За 10 місяців роботи у новому форматі в області запрацювало 13 поліцейських станцій. Нині досвід Тернополя переймають інші регіони. Цього року запланували  відкрити дві підстанції у Скалі-Подільській і Хоросткові. А в кінці лютого – ще дві в обласному центрі. Тому в підрозділи набиратимуть нових працівників за допомогою відкритого конкурсу. Їм обіцяють зарплату в 10 тисяч гривень і соціальне забезпечення згідно чинного законодавства. Набір розпочали 16 січня.

– Розпочинається набір на працівників карного розшуку, – розповідає керівник сектору комунікацій ГУ національної поліції в області Сергій Крета. – Всі умови є на сайті. Але головною такою мотивацією є зарплата.

Аби отримати посаду оперуповноваженого кримінальної поліції, чоловікам та жінкам потрібно мати: громадянство України, вищу освіту, знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання протидії корупції» та кримінально-процесуального законодавства. Крім цього кандидати проходитимуть тестування загальних навичок, медичну комісію, здаватимуть нормативи з фізичної підготовки, психологічний тест. Після цього кожен кандидат матиме співбесіду з поліцейською комісією.

– Нині у поліції є 519 вакансій, – каже начальник Головного управління Національної поліції в області Олександр Богомол. – Ми працюємо над тим, щоб їх заповнити. Зараз працюємо з 27 особами, які прийшли з народу, не з системи. Напочатку березня вони приступлять до виконання службових повноважень. І ще оголошено конкурс на 27 посад оперуповноважених працівників. Ми проведемо конкурс дуже швидко – за два тижні. І 27 людей поїдуть на навчання.

Подати заявку на участь у конкурсі можна до 26 січня на сайті ГУ Національної поліції в Тернопільській області. Також можна зареєструватися за номерами телефону: 0352-27-15-40, 0676537728, де вам призначать час для попередньої співбесіди.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ