Свої роботи показали художники, які не сваряться

0
475

DSCN0034В обласному художньому музеї відбувся обласний етап виставки-конкурсу серед аматорів образотворчого мистецтва. У ньому взяли участь художники з усієї Тернопільщини.

Хоча конкурс і називають аматорським, серед учасників багато відомих живописців, графіків, майстрів портретного жанру. Не вперше свої картини представило подружжя Любові й Володимира Поворозників. Кажуть, мистецтво допомагає їм краще розуміти один одного.

– Добре, коли є з ким порадитися, запитати думку щодо своєї роботи, – каже Володимир. – Хоча з іншого боку, з тієї з причини можна не погодитись, бо в кожного своє бачення.

– Ми працюємо в різних жанрах, тому й не сваримось, – жартує дружина Люба. – Я більше люблю живопис, а Володя віддає перевагу графіці.

З поміж представлених картин вирізняються роботи Володимира Шерстія. Проект «Ікона опалена війною» вирішив створити, перебуваючи минулого року на сході України.

DSCN0025– Отут можна побачити ікони написані на дереві, в якому застрягли кулі, – розповідає іконописець. – Одна з представлених ікон, стала для мене справжнім експериментом. Я написав її фарбами в холодних тонах. Хоча я такими не працюю. Зауважу, що завжди дотримуюсь канонів, але інколи варто експериментувати.

Майстер живопису Михайло Яремко вже намалював понад три сотні картин. Багато з них зараз перебувають в Польщі у приватних колекціях. Для виставки в обласному художньому музеї обрав три полотна, писані з творів Тараса Шевченка.

– Більше люблю портретний живопис. Вже й не пригадаю, скільки намалював картин у цьому жанрі. – Зізнається художник Михайло Яремко з Кровінки Теребовлянського району. – Сам за спеціальністю архітектор. Але кожен архітектор повинен вміти малювати. Така моя історія.

Переможці обласної виставки-конкурсу отримають мистецьку премію імені Ярослави Музики серед художників-аматорів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ