Тернопільський нардеп знову звинуватив невістку

1
1015

zastavnyi-roman0632У публікації «Не всі нардепи від Тернопільщини переймаються проблемами області» сайт Про Те повідомляв, що Верховна рада не підтримала проект Постанови про зміну меж міста Бережан. Тоді «за» проголосували лише 188 депутатів із 226 необхідних.

Проте це ще не кінець історії. Днями народний депутат Роман Заставний тонко натякнув, що у всьому винна «Батьківщина». І що це саме її депутати провалили голосування. Хоча зі слів Романа Йосиповича ідея збільшити межі районного центру йшла саме від бютівців.

А тепер, задля об’єктивності, кілька цифр. За підтримку цього проекту проголосувало 7 бютівців. 14 кнопок не натискало. Далі ж проста арифметика. 226-188=38. Тобто якби вся фракція «Батьківщини» проголосувала позитивно, межі Бережан все одно не змінилися б.

А тепер подивимося, як голосували інші фракції, у яких є представники від Тернопільщини. Самопоміч не дала жодного голосу. А це 26 депутатів. 14 голосів Батьківщини і 26 Самопомочі могли вирішити цю проблему.

Але навіщо такі складнощі, якщо у БПП участі в голосуванні не взяли 59 депутатів. Тобто достатньо було найбільшій фракції парламенту проявити елементарну дисципліну і відпадала потреба у голосах двох маленьких фракцій.

А у нас же ще є «Народний фронт», до якого саме і належить Роман Йосипович. Так ось 32 «фронтовики» не добралися до кнопок для голосування.

Я не збираюся нікого виправдовувати чи звинувачувати. Але перш ніж вказувати пальцем на когось далекого, варто спочатку уважніше придивитися до тих, хто ближче. А то виходить, як у тому анекдоті:

– Хто винен?

– Невістка.

– Так її ж вдома нема.

– Зате он її халат висить.

Марко КЛЕВЕЦЬ
1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ