З ким зраджували дружинам тернопільські «патріоти»?

1
3565

prostitutka_phl_233294_2_729x547Один підприємливий тернополянин хотів добре жити, але не хотів прикладати для цього зусиль. Улітку він вирішив, що хороший прибуток може приносити найдревніша із професій. Щоправда, сам на панель не пішов, а почав шукати для цього когось іншого. Через Інтернет він познайомився з громадянкою Росії. Та не відмовилася стати «жрицею кохання».

Тернополянин взяв на себе організаційні питання – житло, пошук клієнтів і охорону підопічної. А та виявилася справжньою «стахановкою» – за «зміну» могла обслужити і чотирьох клієнтів. Брала з одного по 600 гривень. Сутенер виявився справжнім джентльменом – більшу частину заробітку віддавав своїй працівниці.

І продовжували б вони так працювати, якби не місцеві правоохоронці. Вони і припинили розпусту. Крім того, під час обшуку ще й виявили наркотичні засоби.

У цій ситуації дивує звідки у «жриці кохання» було стільки клієнтів. І це у Тернополі – у місті, де ледь не біля кожного під’їзду є своя церква. А також у місті, жителі якого вважають себе патріотами. Це не завадило декому зраджувати дружинам з громадянкою країни-агресора. І ще й платити за це гроші.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ