Повторення снігового армагедону у Тернополі не буде

0
375

img_5391Уже із завтрашнього дня Гідрометцентр прогнозує суттєве погіршення погодних умов. Там натякають, що в Україну прийде справжня зима.

Але тернополянам не варто цим перейматися. Адже температура знизиться всього до якихось 3 градусів морозу удень і 8 уночі. На дорогах можлива легенька ожеледиця. А ще трішки падатиме сніг. Але не критично. Прогнозують сніговий покров усього 20 сантиметрів.

20 – це не 60. Тому можна бути впевненим, що цього разу комунальні служби Тернополя дадуть собі раду із стихією. Тим більше, що попереднє попередження Гідрометцентру вони проігнорували, вирішивши, що це першоквітневий жарт. А цього разу, можливо, дослухаються.

Тут ще варто враховувати, що і у міській раді відбулися певні зміни. Тепер за роботу комунальних служб відповідає інша людина. А вона уже точно не допустить повторення снігового колапсу.

Попри те, тернополянам рекомендують завтра без особливої потреби не користуватися приватним автотранспортом. А також не паркувати машини на узбіччі і у дворах, щоб не створювати незручностей снігоприбиральній техніці.

І все ж якщо комусь завтра потрібно добиратися на роботу, варто вийти трішки раніше. Бо хто ж його знає, як воно буде. Раптом до Тернополя знову несподівано прийде зима?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ