У центрі Тернополя встановили дивну антену (фото)

0
936

img_5425На Театральній площі Тернополя котрий день монтують незрозумілу конструкцію. Перехожі зупиняються на мить, розглядають дивину, знизують плечима і поспішають у своїх справах.

Попри те, що ніхто не затримується надовго, містом уже поширюються чутки. Знаючі люди, а їх переважна більшість, запевняють, що це таки антена.

Якщо Тернопіль віднедавна отримав звання міста з особливо аномальною активністю, то і встановлюють на площі конструкцію, яка боротиметься з усілякими аномаліями. Подейкують, що відправлятиме вона у Космос спеціальні інфрачервоні сигнали і після того у місті ніколи не випадатиме багато снігу, а зливи його оминатимуть.

А ще люди подейкують, що хоча і врятує ця антена місто від усіляких аномалій, зате погано відіб’ється на здоров’ї жителів. Особливо це стосується чоловіків. Шепочуться уже на кухнях, що відтепер сильна половина Тернополя почне масово втрачати волосяний покрив на голові.

Але, крім знаючих, є ще і скептики. Останні запевняють, що ніяка це не антена, а звичайний каркас для майбутньої головної ялинки міста. Чомусь цим останнім хочеться вірити більше.

А сайт Про Те бажає своїм читачам частіше посміхатися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ