Тернопіль очікує нова катастрофа

0
1717

springflood_altai_729x547Тернополяни уже звикли, що коли у місті щось починає падати зверху, одразу починаються проблеми.

Трішки більший дощ і багато вулиць та перехресть перетворюються на ставки і озера. Доводиться водіям і пішоходам чекати, поки зійде вода. Трішки більше снігу і місто знову зупиняється. Тільки тепер доводиться чекати плюсової температури.

Але це ще не найгірше. Недавно стало відомо, що небезпека загрожує місту не лише зверху, а й знизу. Принаймні таку заяву зробили у міській раді. Мова йде про те, що у місті стрімко почав підніматися рівень ґрунтових вод.

Поки що підняття ще не достатнє, щоб його відчули пішоходи. А ось нововкладена бруківка від цього уже страждає. І то навіть дуже.

Тому і розповзається вона місцями, місцями провалюється, а де-не-де здіймається барханами. І усе це через високий рівень ґрунтових вод.

Окремі скептики, намагаючись очорнити окремих осіб, натякають, що насправді причиною є недотримання усіх норм вкладання бруківки. Але повірити у це доволі важко.

Автор цих рядків неодноразово на власні очі бачив на деяких місцевих каналах, як деякі особи особисто перевіряли дотримання правил вкладання бруківки. Важко повірити, що під таким пильним наглядом хоча б один підрядник дозволив собі щось порушити.

Так що, хочеш чи не хочеш, а доводиться вірити, що все через грунтові води.

Залишається вірити, що їх рівень навесні не підніметься аж надто високо і наше місто не піде під воду. Бо тоді навіть я повірю, що Тернопіль переслідують якісь аномалії.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ