Сім’я голови Тернопільського міського суду настільки бідує, що отримує субсидії

2
1905

1360661863Чим більше ознайомлюєшся з деклараціями українських чиновників, тим гірше стає на душі. З іншого боку – зупинитися доволі важко. Хочеться таки знати, як вони бідолашні кінці з кінцями зводять. Декотрі настільки бідують, що навіть оформляють субсидії на житлово-комунальні послуги.

Мова йде про голову Тернопільського міськрайонного суду Романа Михайловича Грицака.

Сім’я Романа Михайловича володіє 2-ма квартирами, 2-ма земельними ділянками, гаражем і нежитловим приміщенням. Сам суддя задекларував квартиру площею 92 квадратних метри і гараж. Дружині належать обидві земельні ділянки, нежитлове приміщення і ще одна квартира – 47 квадратних метрів.

Як суддя, так і його половинка володіють автомобілями. Причому для себе він придбав позаминулого року автівку вартістю 135 тисяч гривень. А дружина автомобіль отримала лише минулого року і то всього за 60 тисяч.

Дружина Романа Михайловича принесла минулого року у сімейний бюджет лише 13 тисяч гривень. У той же час слуга Феміди збагатив сім’ю на 232 тисячі гривень.

Дружина Романа Михайловича ще й здала в оренду майно на 8 тисяч гривень і отримала 3689 гривень житлово-комунальних субсидій.2 КОМЕНТАРІ

  1. А шо думайте мільйони получає…та мають гроші але як є можливість на субсидію то чому б і ні.жаба досить когось?!

    • Але ж він собі сам у суді не призначив цю субсидію,для цього існує відповідний орган субсидій , який таким “бідним” і допомагає виживати !!! А п. Гройсман,показуючи ,як керувати державою йому ще перерахує на його карточку 700грн. за економію !! Так наша держава дбає про незаможне” населення”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.